VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
Fethiye Net TV  - fethiyenettv.com

@ Haber Tarihi : 14 Ağustos 2019 17:09:25

0 Yorum

Çay 1 Lira

Fethiye Belediyesi tarafından daha önce Fethiyeevi olarak kullanılan eski sahil sıhhiye binası Fethiye Halk Evi olarak hizmete girdi. Halk Evi’nde çay 1 liraya satılırken tost çeşitleri de 5-7 liraya satılıyor

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’nın seçim öncesi vaatleri arsında bulunan belediye çay bahçesi sözü Fethiye Halk Evi adı altında faaliyete geçti.

Uzun süren çalışmalar sonrası Fethiye Belediyesine ait Fethiye Halk Evi, hizmete açıldı. Kurban Bayramı öncesi Fethiye kordon boyunda hizmet vermeye başlayan Fethiye Halk Evinin ilk konukları arasında Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’da vardı. Vatandaşların kısa sürede yoğun ilgi gösterdiği Fethiye Halk Evi’nde çay 1TL, meşrubatlar 1.50TL – 7.5TL, kahve çeşitleri 3.50TL-6TL arası, tost çeşitleri 5-7TL arası satışa sunuldu. Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca halk evinin Fethiyelilere hayırlı olmasını dileyerek, “Deniz kenarında orta ve düşük gelirli herkesin çay içmesi, tost yemesi en doğal hakkı. Biz bunu gerçekleştirdik. Seçim döneminde söz vermiştik. Fethiye halk evi ile başladık, Fethiye’nin birkaç noktasında daha aynı cafe tarzı işletmeleri faaliyete geçireceğiz.”dedi.

BENZER HABERLER