VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
Fethiye Net TV  - fethiyenettv.com

@ Haber Tarihi : 23 Temmuz 2019 17:40:15

0 Yorum

Demir “Gazeteler kamusal görev üstleniyor”

AK Parti Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir’in, Basından Sansürün Kaldırılışının 111. Yıldönümüyle ilgili açıklama yaptı

AK Parti Muğla Milletvekili M. Yavuz Demir mesajında, basının kamusal bir görev icra ettiğini belirterek, “Çağımızın neredeyse birinci önceliği haline gelen bilgi ihtiyacımızın karşılanması için kamusal bir görev üstlenen basınımızdan sansürün kaldırılışının 111. yıldönümündeyiz. Basın mensupları, demokrasinin gelişmesi; kamu, sivil tüm toplum organlarının daha sağlıklı biçimde işlemesi adına görevlerini sürdürmektedir. Gazeteciler, büyük bir özveri içinde, mesai kavramı gözetmeksizin toplumumuzu bilgilendirmektedir.” dedi.

Demir; “Basının etik değerlerinden taviz vermeden görev ve sorumlulukları ile kamu görevi yapma hassasiyeti gösteren bütün medya kuruluşlarımıza teşekkür ediyorum. Bu düşüncelerle başta Muğla ilimiz ve ilçelerimizde görev yapan basının tüm kademelerinde çalışan gazete, dergi, radyo, internet ve televizyon çalışanlarımız, köşe yazarlarımız ile ajans temsilcilerimizin bayramını kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum.” İfadelerini kullandı.

BENZER HABERLER