VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
Fethiye Net TV  - fethiyenettv.com

@ Haber Tarihi : 09 Nisan 2019 15:02:37

0 Yorum

Demir Polis Gününü Kutladı

AK Parti Muğla Milletvekili Yavuz Demir, yayınladığı mesajda Muğla’da görev yapan tüm polislerin gününü kutladı

AK Parti Muğla Milletvekili Yavuz Demir, yayınladığı mesajda Muğla’da görev yapan tüm polislerin gününü kutladı. 

Yavuz Demir’in 10 Nisan Polis Günü ile ilgili mesajı şöyle;

“Kamu düzeninin sağlanması adına, Türk Polis Teşkilatımız 174 yıldır başarıyla görevinin başındadır. Suçluların yakalanmasının yanı sıra suçun önlenmesi konusunda da polis teşkilatımız gece gündüz demeden çok yoğun bir mesai harcamaktadır.

Halkımızın huzur içinde yaşamasının en önemli araçlarından adaletin tesisi konusunda da polis teşkilatımız son derece büyük bir titizlikle görev yapmaktadır. Teknolojik gelişmelerden de yararlanan polisimiz, vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğinin en büyük teminatlarından biridir. Polis teşkilatımız aynı zamanda ülkemizdeki güven, istikrar ve birlik-beraberlik ortamının da güvencesidir.

174 yıldır büyük bir özveriyle, ülkemizin en zor zamanlarında dahi vatandaşlarımızın çekinmeden başvurabilecekleri bir kapı olan polis teşkilatımız, yeri geldiğinizde milletimizin, demokrasimizin sürdürülebilmesi için canını ortaya koymaktan kaçınmamıştır.

Bu vesileyle, bugüne kadar ülkemizin bölünmez bütünlüğü için canlarını feda etmiş kahraman şehit polislerimizi, gazilerimizi şükranla yad ediyor, aynı zamanda bu zorlu mesleği icra eden polislerimizin ailelerine de özverileri nedeniyle teşekkür ediyorum.

Türk Polis Teşkilatımızın, kuruluşundan bu yana çeşitli kademelerinde görev yapmış, emek vermiş başta Muğlamızdaki tüm mensuplarının 10 Nisan Polis Günü’nü kutluyor, başarılar diliyorum."

BENZER HABERLER