VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
Fethiye Net TV  - fethiyenettv.com

@ Haber Tarihi : 30 Temmuz 2019 18:38:38

0 Yorum

Esnaf hastanesinden 650 bin lira

Fethiye Belediye Basket takımına sponsor olan Esnaf Hastanesi, 650 bin TL ödeyecek. Geçmişte Fethiyespor’a sponsor olan Esnaf Hastanesi, Fethiyespor’un “Yüce Atatürk” tişörtleriyle maça çıktığı sezondan sonra, büyük sponsorluktan

Fethiye Belediye Basket takımına sponsor olan Esnaf Hastanesi, 650 bin TL ödeyecek. Geçmişte Fethiyespor’a sponsor olan Esnaf Hastanesi, Fethiyespor’un “Yüce Atatürk” tişörtleriyle maça çıktığı sezondan sonra, büyük sponsorluktan vazgeçerek rotayı basketbola çevirmişti

Esnaf Hastanesi geçtiğimiz sezon Türkiye Basketbol Ligi’ne (TBL) yükselen Fethiye Belediyespor Basketbol Takımı ile sponsorluk anlaşmasını yeniledi. Esnaf Hastanesi, sponsorluk bedeli olarak 650 bin TL ödeyecek.

Lokman Hekim Esnaf Hastanesi, Fethiye Belediyespor’a bu yıl 650 bin TL civarında bir maddi destek ile ayrıca sağlık ve tedavi desteği sağlayacak. Yapılan anlaşma gereğince, basketbol takımı, sağlık hizmetlerini bir yıl boyunca Lokman Hekim Esnaf Hastanesi’nden ücretsiz olarak karşılayacak. Yapılan sponsorluk sözleşmesi ile Lokman Hekim Esnaf Hastanesi, Fethiye Belediyespor Basketbol Takımı’na her türlü sağlık tedavisi, ambulans, cankurtaran hizmetleri ile birlikte bütün sağlık kontrollerini de üstlendi. Söz konusu anlaşma, 2019 - 2020 sezonu boyunca geçerli olacak. Fethiye Belediyespor Basketbol Takımı, TBL’de “Lokman Hekim Fethiye Belediyespor” adıyla mücadele edecek.

Fethiye Belediyespor ile Lokman Hekim Esnaf Hastanesi arasında gerçekleştirilen imza törenine Fethiye Belediyespor adına başta Belediye Başkanı Alim Karaca olmak üzere, Kulüp Başkanı Selamettin Yılmaz, Belediyespor Başkan Yardımcısı İzzet Durak, Genel Koordinatör Miraç Efe Doğan, Genel Sekreter Yavuz Topateş, Basketbol Şube Sorumlusu Taner Aydın ile Lokman Hekim Esnaf Hastanesi adına Başhekim Öztürk Günal, Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı İsmail Başoğlu, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir katıldı.

Karaca; “Bu olay şehri sahiplenmektir”

İmza töreninde değerlendirmelerde bulunan Belediye Başkanı Alim Karaca “Fethiye'nin farkını tüm Türkiye’ye fark ettirmemiz gerekiyor. Bugünkü sponsorluk sözleşmesi, sadece bir sportif anlaşma değildir. Bugün şahit olduğumuz olay, gerçekten şehri sahiplenmedir. Ekmeğini Fethiye'de kazanan insanların bu defa şehrin geleceği için omuz omuza vermeleridir. İnşallah bu duygu ve düşünceleri şehrimizdeki diğer kurum ve kuruluşlarımız da hissederler. Bu şehir turizmde, tarımda, sanatta, sporda bir yerlere gelecekse, bunun için Fethiye’de yaşayan tüm vatandaşlarımızın ellerini taşın altına koymaları gerekiyor. Bu bilinçle takımımıza sahip çıkan Lokman Hekim Esnaf Hastanesi yönetimine sonsuz teşekkür ediyorum" dedi.

“Yüce Atatürk” tişörtünden sonra rota basketbola çevrildi

Daha önce Fethiyespor’a sponsor olan Esnaf Hastanesi, en son Fethiyespor’un “Yüce Atatürk” tişörtleriyle maça çıktığı sezonda sponsor olmuştu. Fethiyespor’un “Yüce Atatürk” tişörtlü maça çıktığı sezon sonunda büyük sponsorluğundan vazgeçmişti.

Önce Fethiye Belediyespor’un karşısında kurulan Fethiye Boğalarına sponsor olarak destekleyen Esnaf Hastanesi, ciddi masrafa rağmen başarılı olamayan takımdan desteğini çekmiş ve Fethiye Boğaları adlı basket takımı da dağılmıştı.

Fethiye Boğalarının dağılmasından sonra rotayı Belediye Basket Takımına çeviren Esnaf Hastanesi; iki sezondur Fethiye Belediye Basket Takımının sponsorluğunu yapıyor.

BENZER HABERLER