VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
Fethiye Net TV  - fethiyenettv.com

@ Haber Tarihi : 04 Nisan 2019 19:47:08

0 Yorum

Fethiye belediyesi Basket Takımı Playoff İlk Maçına Çıkıyor

Türkiye Basketbol 2.Ligi B Grubu’nu lider bitiren Fethiye Belediyespor, Play-off son 16 turu ilk maçında Cumartesi günü saat 17:00’de Beşkaza Spor Salonu’nda Bornova Bossan ile karşılaşacak

Türkiye Basketbol 2.Ligi B Grubu’nu lider bitiren Fethiye Belediyespor, Play-off son 16 turu ilk maçında Cumartesi günü saat 17:00’de Beşkaza Spor Salonu’nda Bornova Bossan ile karşılaşacak.

Şimşekler, üst üste 10.galibiyetini alarak play-off turu ilk maçını kazanıp İzmir’de oynanacak 2.maça avantajlı gitmek istiyor.

Başantrenör Engin Gençoğlu: “Geldiğim ilk günden beri tek düşüncemiz bir üst lige TBL’ye çıkmaktı ve bu hedefimize emin adımlarla ilerliyoruz. Hedefimize ulaşmamız için önümüzde 3 seri var. Asıl film şimdi başlıyor. Şimdiye kadar yaptıklarımızın daha iyisini yapıp daha çok çalışmalıyız. Türkiye Basketbol Ligi hedefimiz doğrultusunda taraftarlarımızın desteği bize güç veriyor. Cumartesi günü saat 17:00’de Beşkaza Spor Salonu’nda Bornova Bossan ile oynayacağımız maça tüm Fethiye halkını destek vermeye bekliyoruz.” dedi.

BENZER HABERLER