VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
Fethiye Net TV  - fethiyenettv.com

@ Haber Tarihi : 18 Temmuz 2019 22:51:40

0 Yorum

Fethiye Belediyesi Vizyonunu Belirliyor

Fethiye Belediyesi’nin Yereliz Derneği ile gittiği işbirliği sonucunda Fethiye’nin kentsel gelişimine yön verecek stratejik planı belirlenirken, Belediyece yapılacak çalışmalar bu plan doğrultusunda yürütülecek

Fethiye Belediyesi’nin Yereliz Derneği ile gittiği işbirliği sonucunda Fethiye’nin kentsel gelişimine yön verecek stratejik planı belirlenirken, Belediyece yapılacak çalışmalar bu plan doğrultusunda yürütülecek

Konuyla ilgili olarak Fethiye Belediyesi’nde yapılan toplantıya katılan Yereliz Derneği yönetim kurulu üyesi Kadıköy Kent Konseyi Genel Sekreteri ve Kadıköy Belediyesi Şehir Bölge Plancısı İkbal Polat, stratejik planın belirlenme sürecinde yapılacak çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Toplantıya; Fethiye Belediye Başkan Yardımcıları, Sabri Oğuz Bolelli, Güzide Özkaya ve Kültür Müdürü Halime Ok, Belediye Sosyal İlişkiler Strateji Planlama sorumlusu Mete Tuncel, Meclis üyesi Melek Gözde Gürsoy Hoşafcı, Kent Konseyi Başkanı Gül Bahar Kayhan Edik katıldı. Yereliz Derneği yönetim kurulu üyesi, Kadıköy Kent Konseyi Genel Sekreteri ve Kadıköy Belediyesi Şehir Bölge Plancısı İkbal Polat tarafından yapılan bilgilendirme toplantısında, stratejik plan çalışmaları hakkında bilgiler verildi. Stratejik Planın belirlenme sürecinde misyon, vizyon, ve amaçlar tartışılacağı belirtilen toplantıda, Temmuz ayının son haftasında yapılması planlanan toplantıya Fethiye’deki sivil toplum kuruluşları ve halkın davet edileceği, toplantıda stratejik planın belirlenmesi amacıyla önerilerin not edileceği belirtildi.

Yereliz Derneğinin düzenleyicisi olduğu Stratejik Plan ve Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri doğrultusunda Kentsel Gelişim protokolüne imza atan 20 belediye arasında Fethiye Belediyesi de yer alıyor.

Fethiye Belediyesi Yereliz Derneği işbirliğinde dış paydaşlarında dâhil olduğu toplantının ileriki bir tarihte tüm oda, STK ve halkın katılımı ile bir toplantı yapılmasına karar verildi.

BENZER HABERLER