VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
Fethiye Net TV  - fethiyenettv.com

@ Haber Tarihi : 03 Nisan 2019 21:41:23

0 Yorum

Karaca; Fuar ve Kongre Merkezi Hayata Geçirilecek

Çamköy Bekir Eser kapalı pazaryerinde düzenlenen 9. Fethiye Tarım, Hayvancılık, Seracılık, Gıda İhtisas Fuarının açılışına katılan Belediye Başkanı Alim Karaca, Fethiye’ye Fuar ve Kongre merkezi yapma projelerini bir kez daha yinele

Çamköy Bekir Eser kapalı pazaryerinde düzenlenen 9. Fethiye Tarım, Hayvancılık, Seracılık, Gıda İhtisas Fuarının açılışına katılan Belediye Başkanı Alim Karaca, Fethiye’ye Fuar ve Kongre merkezi yapma projelerini bir kez daha yineledi. Alim Karaca; bu tür fuarlara en iyi şekilde ev sahipliği yapılması için Belediye olarak gereken desteği vereceklerini, projeleri arasında zaten Fuar ve Kongre Merkezi bulunduğunu, Fethiye’de turizmin 12 aya yayılması için bu tür fuarların çok önemli olduğunu söyledi. Alim Karaca; “Bu sayede hem üreticilerimiz, hem turizmcilerimiz, hem de yerel esnafımız gelir elde edecek, ekonomiye katkı sağlayacak.” dedi.

Alim Karaca, “5 yıl boyunca başta Ziraat Odası, Ticaret ve Sanayi Odası olmak üzere, ilgili tüm sivil toplum kuruluşlarıyla işbirliğini her daim sürdüreceğiz. Bu fuarlara katılımların en üst düzeyde olması için destek vereceğiz. Fuar sadece bu bölgenin ekonomik anlamda para kazanması değil, aynı zamanda tanıtımı demektir. Tanıtım da çok önemlidir. Bu yüzden, organize bir şekilde tanıtıma da ağırlık vereceğiz.” dedi.

Karaca fuar alanını gezerken vatandaşların tebriklerini kabul ederek, “mazbatasını almasının ardından, vakit kaybetmeden çalışmaya başlayacaklarını” dile getirdi.

BENZER HABERLER