VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
Fethiye Net TV  - fethiyenettv.com

@ Haber Tarihi : 12 Nisan 2019 20:24:53

0 Yorum

Karaca mazbatasını aldı

31 Mart yerel seçimlerinde Fethiye Belediye Başkanlığını kazanan Alim Karaca seçimlerden 11 gün sonra mazbatasını aldı

31 Mart yerel seçimlerinde Fethiye Belediye Başkanlığını kazanan Alim Karaca seçimlerden 11 gün sonra mazbatasını aldı

Fethiye Adliyesinde İlçe Seçim Kurulu Başkanı Halil Şenay tarafından meclis üyeleri ile Belediye Başkanlığını kazanan Alim Karaca’ya mazbataları verdi. Mazbatasını alan Karaca’yı yaklaşık 500 kişilik bir grup adliye önünde beklerken, Karaca vatandaşlara seslendi. 
“5 Yıl Boyunca Hizmetkarınız Olmaya Geldik”
Pazartesi günü Fethiye Belediyesi’nde yapılacak devir teslim töreniyle koltuğuna oturacak olan Karaca, “seçimden önce ne söz verdiysek hepsini yapacağız. Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Gürün’e de teşekkürlerimizi sunuyorum. 5 yıl boyunca kavgadan uzak, hizmet yılı olacak. Fethiye’nin her mahallesine hizmet edeceğiz. Bize oy vermeyenlerin de gönlünü kazanmak için çalışacağız. Ayrımcı değil, gönül alan olacağız. Farklı bir belediye başkanlığı yaptığımızı herkes görecek. Ötekileştiren değil, hizmet eden, halkını dinleyen, halkıyla görüşen bir belediye başkanı olacağız. Sokaklarda birbirine selam vermekten korkmayan, hoşgörülü bir ortam yaratacağız. 
“Ne Söz Verdiysek Hepsini Tek Tek Yerine Getireceğiz”
Sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır. Aylardır bizleri seven gönül vermiş insanlarla birlikte çıkarsızca çalıştık.  Karşımızdaki güçleri biliyorsunuz, herkes bizim kaybetmemiz için çok uğraştılar, mücadele ettiler. Halkımızın gönlünde kurduğumuz sevgi ve güven bizlerin bu seçimde başarılı olmasını sağladı. Yola çıkarken 25 yıllık özlemi mutlaka bitireceğiz diye söz vermiştik, bu sözü nasıl yerine getirdiysek, seçim döneminde verdiğimiz sözleri de yerine mutlaka getireceğiz. Bugün yepyeni bir sayfa açıyoruz. Asla kimseyi ayrıştırmadan ve siyasi görüşüne bakmadan hizmet edeceğiz. Burada başarılı olmak zorundayız. Bugün %48 ile aldığımız belediyeyi Allah’ın izniyle %60 ile alacağız. Pazartesi günü binlerce insanlar Fethiye Belediyesi’ni devir alacağız. Sizlere güzel haberlerimizi pazartesi günü vereceğiz. Nasıl söz verdiysek tüm Fethiyelilere şimdi iki tane projeyi hemen hayata geçireceğiz. Ankara’yla da kavga etmeyeceğiz Fethiye’ye hizmet alacağız. 2 ay içinde Down Cafe ve Yaşlılar için Kafe hayata geçecek. 3-4 ay içinde projelerimiz tek tek hayata geçecek sizlerde takdir edersiniz ki 3-4 ay rölanti de geçecek bir dönem var, yer tahsisleri ve projeler hayata geçecek. 6’ncı aydan itibaren bizi kimse tutamaz söz veriyorum. Bizlere desteğini esirgemeyen, partili partisiz tüm vatandaşlarımıza sonsuz şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

BENZER HABERLER