VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
Fethiye Net TV  - fethiyenettv.com

@ Haber Tarihi : 16 Mayıs 2019 18:22:06

0 Yorum

Lookbook Holiday Avrupa’ya Yayılıyor

Merkezi Fethiye’de bulunan Lookbook Holiday Şirketi, İspanya ve İngiltere yapılanmasını sürdürerek büyüme ivmesini artırıyor. Lookbook Holiday, entegrasyon uzmanı TravelgateX’den aldığı destek ile, seyahat şirketleri için konaklama t

Merkezi Fethiye’de bulunan Lookbook Holiday Şirketi, İspanya ve İngiltere yapılanmasını sürdürerek büyüme ivmesini artırıyor. Lookbook Holiday, entegrasyon uzmanı TravelgateX’den aldığı destek ile, seyahat şirketleri için konaklama tesisleri portföyünü ve kullanılabilirliğini büyütmeyi ve de tüketicilere daha geniş seçenekler sunmayı hedefliyor

İspanya’nın gözde turizm adası Mayorka’da 7 Mayıs’ta TravelgateX Con-X Ortak Ağ Etkinliği toplantısına Türkiye’nin B2B yatak bankası LookBook Holiday tercih edilen iş ortakları statüsünde geniş bir katılım sağladı. Birçok tur operatörü ve tedarikçiler, satın alıcılar  ve teknoloji firmaları,  karşılıklı fayda sağlanması ve iş geliştirilmesi amacıyla etkinliğe davet edildi. Dünya devi ve özellikle Avrupa’da bulunan turizm şirketlerinin tepe yöneticilerinin katıldığı etkinlikte daha çok turizm teknolojilerindeki yeni trendler konuşuldu.

TravelgateX Con-X Ortak Ağ Etkinliği (Con-X Partner Network Event)’nin parlayan yıldızı Türkiye’den LookBook Holiday oldu !

Dünya genelinde yaklaşık 300 firmanın davet edildiği etkinlikte, Türsab’a bağlı Seyahat Acentaları statüsünde Türkiye’den sadece Mallı Turizm – LookBook Holiday yetkililerinin katılımında Türkiye turizminin yükselişi birçok tur operatörleri ve tedarikçilere ifade edildi. Kısa süre önce Türk asıllı ve Mayorka’da yaşayan yatırımcı Ertuğrul Aslan’ın ortaklığı ile şirket İspanya ve İngiltere yapılanmasını sürdürüyor. Aslan “LookBook olarak özellikle turizmdeki yatak bankaları ile olan işbirliğimizde, kontratlı konaklama tesislerimizi, teknoloji deki yeni trendleri şirketimiz çatısı altında buluşturarak güçlü bir entegrasyon çeşitliliği ile ulaşılabilirliklerini arttıracağız. Sektörün birçok firmasının adeta online turizm başkenti haline gelmiş Mayorka’da bulunması ve bizim yeni açmış olduğumuz ofisimiz ile mevcut iş ortaklıklarımızı güçlendirerek, LookBook’un özellikle Türkiye’deki kontratlı otellerini daha fazla dağıtım kanalına taşıyacak, yeni iş ortaklıklarını sağlayacak değerli bağlantılar yaptık.” dedi.

Yine şirketin Mayorka’daki teknoloji danışmanı Damian Vaquer “LookBook bu zamana kadar, yatak bankası olarak bir çok farklı data yapısı kullanarak sektörde önemli mesafeler kat etti; bundan sonraki süreçte özellikle TravelgateX ile olan işbirliğimizde dünyada ve özellikle Avrupa’da bulunan bir çok B2B Online iş ortaklarına ulaşılabilirliğimizi arttıracağız” dedi.

LookBook Holiday şuanda Türkiye’de turizmci Murat Mallı’nın iştiraki ile kurulmuş ve sadece profesyonel 6.000 üzerinde seyahat acentesi ve tur operatörüne B2B kanallarda direkt kontratlar ile tatil konaklama rezervasyonları hizmeti veren yatak bankasıdır. Uluslar arası online otel rezervasyonu yapan sektörün lider firmalarından özellikle WebBeds Group, Jumbo Tours Group, World2Meet, Booking.com, Expedia, Airbnb, Ctrip, MetGlobal Group ile güçlü bir işbirliği içerisinde. Misafirlerinin büyük çoğunluğu başta İngiltere, Almanya, İskandinav ve diğer Avrupa ülkeleri olmak üzere BDT ve Orta Doğu ülkelerinden olan LookBook Holiday, B2B konaklama toptancısı olarak, kontratlı otellerinin dağıtımını arttırmak için entegrasyon uzmanı TravelgateX’den aldığı destek ile, seyahat şirketleri için konaklama tesisleri portföyünü ve kullanılabilirliğini büyütmeyi ve de tüketicilere daha geniş seçenekler sunmayı hedefliyor. Yapmış olduğu iş birlikleri ile, şirketin sektör içerisinde genişlemesini hedefleyerek son dağıtım fırsatlarını en üst düzeye getirmek için kısa sürede sektördeki diğer oyuncularla da bağlantıya geçmiş olacak ve bu işbirliğinin firmayı seyahat endüstrisinde daha iyi ve iş ortaklarının portföyündeki konaklama tesislerinin de değerine ivme kazandıracağı belirtiliyor.

BENZER HABERLER