VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
Fethiye Net TV  - fethiyenettv.com

@ Haber Tarihi : 10 Temmuz 2019 18:03:26

0 Yorum

Muğla ve Fethiyeli Güreşçiler gümüş madalya ile döndü

Muğla Büyükşehir ve Fethiye Belediyesporlu güreşçiler, tarihi Kırkpınar yağlı pehlivan güreşlerinden gümüş madalya ile döndüler Güreşçiler gümüş madalya ile döndü

Fethiyeli Güreşçi Kırkpınar’da Gümüş Madalya Aldı

658. düzenlenen tarihi Kırkpınar Yağlı Pehlivan güreşlerine katılan Fethiye Belediyespor Güreş Takımından Alparslan Güçlü gümüş madalya ile döndü

Antrenör Orkun Sivri tarafından 5 ay boyunca özel olarak kampa alınan Alparslan Güçlü küçük orta büyük boy kategorisinde ikinci olarak gümüş madalya ile döndü. Alparslan Güçlü’nün elde ettiği başarının ardından geleceğin umut veren güreşçileri arasında gösterilmeye başladı.

Fethiye Belediyespor güreş takımı bu yıl 658.si düzenlenen tarihi Kırkpınar güreşlerine 24 sporcu ile katıldı.

 

Büyükşehir’in güreşçisi Kırkpınar’da ikinci oldu

Muğla Büyükşehir Belediyesi güreş takımı sporcularından Ozan Kıl, 658. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri Ayak Kategorisinde ikinci oldu.

Edirne Sarayiçi Er Meydanı’nda düzenlenen müsabakalarda yarışan Ozan Kıl rakipleri karşısında sergilediği başarılı mücadele sonucunda ikincilik madalyası kazandı. Ozan Kıl 657. Tarihi Edirne Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde de Tozkoparan Kategorisinde üçüncüsü olmuştu.

Güreş Antrenörü Yüksel Topçu eşliğinde Kırkpınar’da yarışan Büyükşehir Belediyesi Yağlı Güreş sporcuları katıldıkları il içi ve il dışı müsabakalarda aldıkları başarılı sonuçlarla Muğla’yı en iyi şekilde temsil etmeye devam ediyor.                                         

 

BENZER HABERLER